E-shop Kola OPAVEL

Kola pro všechny - Author, Kellys, 4Ever, Leader Fox, Dema, Apache

Apache Matto Comp

Apache Matto Comp

„E-kros s českým motorem, který vás doveze dál.“ 28" krosové elektrokolo, duralový rám, vzduchová vidlice SR Suntour NCX-D Air RL, 63 mm (se zamykáním z řidítek), komponenty Shimano DEORE, 10 převodů, výkonný český motor Comp Drives C18 250 W 80 Nm, baterie LG Li-Ion s kapacitou 16 Ah (576 Wh), hydraulické kotoučové brzdy Shimano

  • Cena e-shop: 44990 Kč s DPH
  • Před slevou: 54990 Kč
  • Sleva: 10000 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apache 2020

rám dural 6061, velikost:19"
vidlice SR Suntour NCX-D Air RL, 63 mm zdvih(zamykání z korunky)
počet převodů 1x10
motor výkonný český motor Comp Drives C18- 250 W 80 Nm
baterie LG 36 V / 16 Ah (576 Wh) Li-Ion
systém Compdrive
displej přehledný displej Comp S18
dojezd až 160km
řidítka Spec Phase (31,8 x 680 mm)
představec Spec Phase (31,8 x 80 mm)
brzdy Shimano MT400 (kotouč 180 mm)
řazení Shimano Deore M6000
převodník Spec (44 zubů)
kazeta Shimano Deore HG 50 (11 - 36 zubů)
řetěz KMC X10e
přehazovačka Shimano Deore M6000
ráfky Remerx Top Disc
pláště Schwalbe Smart Sam (622 - 42 mm)
náboje P/Z Formula DC-20LW
sedlovka Spec Phase (30,9 / 400 mm)
sedlo Spec Sport
hmotnost -

Maximální dojezd: až 160 km

Výborná ovladatelnost a komfort při jízdě. Přesně tyto vlastnosti vám nabídne ekrosové kolo Apache Matto Comp, které je postaveno na lehkém rámu s integrovaným vedením bowdenů a hadic. Ideální společník na výlety lehkým terénem a objevování nových cyklostezek, s kterým budou kilometry jenom přibývat.

To co od ostatních modelů Matto odlišuje je vybavení českým motorem Comp Drive C18. Hlavním bonusem je jeho o kilogram nižší váha, elektrokolo tak dostává ještě lepší jízdní vlastnosti a ovladatelnost. Energii dodá baterie LG, která na jedno nabití nabídne dostatek energie třeba na výlet z Prahy k Máchovu jezeru. To vše podtrhuje vzduchová vidlice SR Suntour, hydraulické brzdy Shimano a rychlá 28" kola. Vás na cestě nic nepřekvapí a najeté kilometry budete počítat po desítkách.

 

Samozřejmostí je displej, který vám poskytne možnost elektrokolo jednoduše ovládat. Sledovat můžete stav baterie, rychlost či režim asistence. Rozšířit možnosti ovládání lze pomocí aplikace pro mobilní telefony. Apache Matto je zkrátka moderní ekros, který nabízí víc.

MOTOR

Během své jízdy se můžete spolehnout na unikátní český motor Comp Drives C18. Vysoce výkonný středový motor s nominálním výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 80 Nm. Motor disponuje pěti režimy asistence a ve spolupráci s jednotkou Gearsensor umožňuje velmi pohodlné řazení. Motor je v rámu uložen pod úhlem 40 stupňů, díky tomu dostává elektrokolo sportovnější nádech a lepší průchodnost terénem. Jeho nízká váha se příznivě projevuje na jízdních vlastnostech elektrokola.

BATERIE

Na spodní rámové trubce najdete moderní baterii LG Li-lon s kapacitou 16 Ah (576) Wh a dojezdovým okruhem až 160 km na jedno nabití. Celkovou dojezdovou vzdálenost ovlivňuje kromě kapacity baterie také profil tratě, hmotnost jezdce a jeho jízdní styl. Samozřejmostí je přítomnost chytrého systému řízení, který baterii chrání před přehřátím, zkratem či přebitím.

OVLÁDACÍ DISPLEJ
Veškeré informace o jízdě a ovládání elektrokola vám zajistí velký a přehledný displej Comp S18, který najdete umístěný na levé straně řídítek. Pomocí tlačítek můžete jednoduše volit stupeň dopomoci nebo sledovat základní informace o stavu baterie a okamžité rychlosti. V případě potřeby ho však lze propojit s aplikací Comp Drives v chytrém telefonu a získat tak spoustu dalších užitečných funkcí, které samotný displej nedokáže zobrazit.

Ovládací displej je schopen poskytnout uživateli elektrokola vždy potřebné informace, ale to mnohým uživatelům nestačí, a proto společnost Comp Drives vyvinula aplikaci, která rozšiřuje funkce ovládacího displeje o zcela nové, a k tomu přidává možnost úpravy nastavení Gear Sensoru GSGI. Uživatel po stažení získá možnost sledovat a zaznamenávat trasu, mít přehled o kadenci či získat přístup ke kompletním informacím o motoru. Intuitivní prostředí aplikace umožňuje sledovat spoustu údajů a užitečných informací. Aplikace je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info