E-shop Kola OPAVEL

Kola pro všechny - Author, Kellys, 4Ever, Leader Fox, Dema, Apache

Aplikace Bafang GO

Ovládání elektrokola s pohonem Bafang chytrým telefonem

Naše elektrokola se středovým pohonem Bafang je možné ovládat a také zaznaménávat data o jízdě chytrým telefonem se systémem Android nebo IOS. Musíte si však ověřit, zda je váš displej vybaven funkcí bluetooth, aby bylo možné propojit mobilní telefon s elektrokolem. Vybrané modely elektrokol Leader Fox jsou osazeny displejem Bafang C241 s funkcí bluetooth.

Dislpej

Namontujeme držák telefonu na řídítka a nainstalujeme aplikaci BafangGo do chytrého telefonu. Displeje C241 jsou vybaveny USB konektorem, můžeme tedy za jízdy dobíjet zařízení.

V případě, že vlastníte jiný typ displeje, který nepodporuje funkci bluetooth, nezoufejte. Na českém trhu seženete obdobný displej s funkcí bluetooth. např. Bafang LED E12. (při výběru displeje s funkcí BT, dejte pozor na konektory)

Bafang displej

Spárování aplikace BafangGO Po spuštění aplikace BafangGo v mobilním telefonu je potřeba zařízení spárovat s vaším elektrokolem. Je to velmi jednoduché, po zapnutí aplikace klikneme na "GO" a následně na ikonu bluetoothu pro výběr ovládací jednotky Bafang.

Bafang Go

Funkce BafangGO

Na základní obrazovce v aplikace se přehledně zobrazují informace o aktuální rychlosti, stavu baterie, najetých kilometrech a režimu assistence, který pomocí šipek na displeji telefonu můžeme libovolně měnit.

Detailnější informace o jízdě v aplikaci také najdeme! Celkový počet najetých kilometrů, maximální a průměrná rychlost, čas strávený na elektrokole a další. Do aplikace se můžeme také zaregistrovat, tím můžeme uchovávat nastavení a sbírat data o jízdách a možnost využívání BafangGO navigace.

Bafang Go

Displejem s funkcí bluetooth jsou osazeny modely: Acron (27,5+ I 29), Kent (27,5 I 29) a Braga.

Aplikace je zcela zdarma a lze jí používat na chytrých telefonech vybavených GPS a Bluetooth s operačním systémem Android a IOS.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info