E-shop Kola OPAVEL

Kola pro všechny - Author, Kellys, 4Ever, Leader Fox, Dema, Apache

AUTHOR Mission šedá-matná/zelená

AUTHOR Mission šedá-matná/zelená

Na dotaz

Krosové kolo Author Mission je postaveno na duralovém rámu s dvakrát zeslabovanými trubkami, pro maximální úsporu hmotnosti. Díky šetrné technologii zpracování HYDROFORMING si zároveň zachovává svou tuhost a pevnost.

  • Cena e-shop: 15990 Kč s DPH
  • Před slevou: 19990 Kč
  • Sleva: 4000 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: AUTHOR

Krosové kolo Author Mission je postaveno na duralovém rámu s dvakrát zeslabovanými trubkami, pro maximální úsporu hmotnosti. Díky šetrné technologii zpracování HYDROFORMING si zároveň zachovává svou tuhost a pevnost. Sportovně orientovaný kros má kromě vyspělých konstrukčních prvků i bohatou výbavu. Rám je dále vybaven integrovaným rozhraním úchytu pro brzdový třmen typu International Standard (IS) a úchytem R40 pro stojánek.

Uzamykatelná vidlice RST Vita, komponenty SHIMANO Alivio, 27 rychlostí, hydraulické kotoučové brzdy TEKTRO, pláště Panaracer Silk Road či gelové sedlo.

Váha: 13,2 kg (20")

Z hlediska konstrukčních prvků jsou modely série Cross prakticky identické se sportovní MTB řadou. Nabízí tedy bezpečné a pohodlné svezení, sportovní výkon a výhody univerzálnějšího kola pro ty, kteří plně nevyužijí potenciál horského kola. 

Jednotka: ks
Web: cz.author.eu

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info